Tenisa derību stratēģijas: padomi un piemēri

Anonim

Bukmeikeri piedāvā vienu sporta veidu, kuram viņi piedāvā daudzus notikumus ar dažādiem rezultātiem. Tas ir teniss. Mači notiek katru dienu, 11 mēnešus gadā un gandrīz bez pārtraukuma. Tas ir saistīts ar faktu, ka sportistiem ir jāsaglabā savs reitings. Tāpēc spēļu skaita ziņā teniss ir tikai dāvana handikaperiem. Turklāt šis ir individuālais sporta veids, un to ir daudz vieglāk analizēt nekā komandas sporta veidu. Bet, no otras puses, viss nav tik vienkārši. Lai pelnītu naudu bukmeikeru kontos, ir nepieciešams skaidrs rīcības plāns. Šajā rakstā mēs uzskaitīsim populārākās tenisa derību stratēģijas. Sāksim.

tenisa derību stratēģijas

Pret favorītu

Neskatoties uz paradoksālo nosaukumu, šī stratēģija tiek izmantota diezgan bieži. Apskatīsim konkrētu piemēru. Rezultāts ir 3-0, pirmais sets, un tagad autsaiderei izdodas atgūt punktu. Rezultāts kļūst 3-1, un viņš servē nākamo. Šeit jūs varat derēt pret favorītu, cerot, ka autsaideris "saņems drosmi" un uzvarēs nākamospēle. Starp citu, saskaņā ar to pašu shēmu jūs varat veikt likmes uz galda tenisu. Stratēģija ir tāda pati.

Liels šīs taktikas pluss ir tās daudzpusība. Tas attiecas uz jebkuru tenisa spēli jebkurā laikā. Trūkumi ietver zemo rentabilitāti.

tiešsaistes tenisa derību stratēģijas

Tenisa derību stratēģija: Kopā

Attiecībā uz šo sporta veidu šī taktika nav īpaši efektīva. Mums šķiet, ka bukmeikeri speciāli izdomāja šāda veida likmes, lai paņemtu naudu no godīgiem kapteiņiem. Paskaidrosim tūlīt.

Kopējais ieskaites rezultāts ir pilnībā atkarīgs no tā, vai būs 3. sets. Bet to jau ir ļoti grūti paredzēt. Pat ja gaidāma nopietna cīņa, trīs seti tomēr var nebūt. Veicot likmes uz handikapu, mēs precīzi nosakām mača līniju: uzvarētājs, iespējamie breiki utt. Kopsummas gadījumā darbojas elementāri minējumi. Un tas ir kā monētas mešana. Un par katru metienu bukmeikeri nopelna no 3 līdz 5%. Kopējos rezultātus varat prognozēt tikai piecu setu mačos. Bet tenisa federācija no tiem jau ir pametusi.

Kopumā mēs iesakām izmantot visas šajā rakstā uzskaitītās tenisa derību stratēģijas, izņemot kopējo. Bet, ja tev ļoti paveicas, tad tev derēs pilnībā.

tiešsaistes tenisa derību stratēģija

Dubultā likme

Pēdējā laikā viņas popularitāte ir ievērojami augusi. Un nav brīnums, jo šī ir abpusēji izdevīga tenisa derību stratēģija. Jūs jautājat: "Kā tas ir iespējams?" Viss ir vienkārši. Nauda tiek likta uz diviem iespējamiem rezultātiem vienlaikus. PlkstŠajā gadījumā vismaz vienas likmes izpilde nodrošinās nulles zaudējumu, un, ja abas izturēs, tad būs peļņa.

Ja pretinieku izredzes ir aptuveni vienādas, tad bukmeikeri uz viņu uzvaru piešķir vienādus koeficientus. Turklāt spēlēs ar līdzīgu koeficientu ir atļauts likt likmes uz nulles handikapu. Lai šī likme uzvarētu, tenisistam ir jāuzvar mačs ar vienas spēles pārsvaru. Ja pretiniekiem ir vienāds uzvarēto spēļu skaits, tad nauda tiks atmaksāta. Tas ir, veicot līdzīgu likmi uz tenisistu, jūs varat gūt peļņu pat tad, ja kopumā viņš zaudēja maču, bet uzvarēja vairāk spēļu. Svarīgi: pirms izdarīt šādas likmes, kārtīgi jāizpēta paši tenisisti.

Ja jūsu izvēlētā spēlētāja izredzes nav ļoti augstas, varat likt likmes uz negatīvu handikapu. Tas ir, jūs varat likt naudu uz to, ka jūsu tenisists pārspēs savu pretinieku ar noteiktu starpību. Taču šādas likmes ir piemērotas, ja favorīts ir par vienu pakāpi spēcīgāks par pretinieku. Kopumā pirms spēles izvēles nebūs lieki veikt rūpīgu statistikas analīzi.

galda tenisa derību stratēģija

Tiešraides tenisa derību stratēģijas

Mēs uzreiz atzīmējam, ka ir vairāki no tiem, bet mēs runāsim par visefektīvāko. Šī ir likme uz breikbumbām un breikiem. Bet, pirms turpināt skaidrojumu, uzskaitīsim reāllaika derību (tenisa tirdzniecības) priekšrocības.

1. Nav laika ierobežojuma

Hokejā, basketbolā, futbolā un citos pazīstamos sporta veidos spēles laiks ir ierobežots. Tenisā tāda nav. No tā izriet, ka zaudētājs sportists labāka gadījumāizturība, taktikas maiņa utt. var atgūt pārsvaru jebkurā spēles brīdī. Tas nozīmē, ka nekad nav par vēlu labot lietas.

2. Īpaša vērtēšanas sistēma

Dažas tiešsaistes tenisa stratēģijas koncentrējas uz konkrētu punktu skaitīšanas sistēmu. Šajā sporta veidā var paiet tikai dažas minūtes no līdera ieņemšanas līdz graujošam zaudējumam. Piemēram, tenisists zaudē pirmo setu ar rezultātu 6-1, bet otro ar breiku 5-3. Līdera mirkļa apjukums, svinot uzvaru avansā, noved pie rezultāta 5-5 spēlēs, un tagad autsaidere uzvar otro setu. Rezultāts setos kļūst 1-1, kas nozīmē, ka pretiniekiem jau ir vienādas iespējas. Pēc tam bukmeikers nekavējoties izlīdzinās izredzes.

kopējā tenisa derību stratēģija

3. Minimālais sākuma kapitāls

Tenisa tiešsaistes derību stratēģijām nav nepieciešams liels bankrolls. Izmantosim iepriekš minēto piemēru. Kad līderis pārspēj autsaideru (6-1; 5-3) un servē, tad likme pret viņu nonāk bukmeikeru rokās ar koeficientu 1,01 (ar nosacījumu, ka tenisisti spēkos ir aptuveni vienādi). Ja jūs veicat likmi 5 $ pret līderi, tad, ja uzvar pretinieks, jūsu laimests būs 500 $. Un šī nauda būs jūsu rīcībā dažu minūšu laikā. Iedomāsimies, ka līderis no negaidīta zaudējuma iekrita stuporā un 3. seta sākumā ļāva autsaiderim veikt papildu breiku. Viņš paņēma savu servi un ieguva pāris breikbumbas pie līdera serves. Piemēram, izredzes uz pēdējo palielinājās līdz 36, un jūs uz to izdarījāt iepriekš laimētos USD 500, jo tas ir tehniski spēcīgāks.pretinieks, un no stupora jau vajadzētu iznākt. Un līderis apņēmās, izdarīja reverso breiku, izraujot uzvaru. Ko mēs galu galā redzēsim? Mača sākumā liktie $5 pārvērtās par $17 000. Un tas nav rets gadījums. Jūs varat apmeklēt jebkuru derību biržu un pārliecināties par to pats. Īpaši bieži šādas situācijas notiek sieviešu līgā.

abpusēji izdevīga tenisa derību stratēģija

Tiešraides tenisa derību stratēģija: breikbumbas un breiki

Šī ir ļoti efektīva un viegli saprotama taktika. Lai to īstenotu, mums būs jāsastāda saraksts ar sportistiem, kuri labi uzņem pretinieka servi, vai arī tiem, kuri, būdami autsaideri spēles sākumā, spēj veikt breiku. Šie tenisistu rādītāji var atšķirties atkarībā no laukuma virsmas. Tāpēc katram no tiem ir jāsaglabā atsevišķs vērtējums.

Starp citu, WTA un ATP līgu līderes šādu sarakstu pirmajās pozīcijās var nebūt. Vienkārši, kā rāda prakse, sportistiem, kuri ir spēcīgi servēs, ir diezgan vāja uztveršana. Un ļoti bieži augstākās pozīcijās ir laukuma stiprie. Parasti tenisa derību stratēģijas ir balstītas uz segmentāciju un klasifikāciju, tāpēc mēs iedziļināsimies diskusijā par servēšanu.

Lai sastādītu "labo uzņemšanā" sportistu sarakstu, mums palīdzēs divu veidu reitingi no statistikas - breikbumbu/breikbumbu skaits un saņemšanas servju skaits. Lai tenisists uzvarētu, jums ir nepieciešami arī sākuma koeficienti. Bet ir divas svarīgas piezīmes. Pirmkārt, pārtraukumu saraksts ir piemērots pārtraukuma punktu saraksta aizstāšanai. Otrkārt, nav nepieciešams novērtēt kombinācijuuztveršanas spēja pret kalpošanas jaudu. Pietiek koncentrēties tikai uz uzņemšanu. Spēles ietvaros tikai 4 punkti un serve var novest pie neveiksmes. Svarīgāk ir notvert vairāku punktu pārsvaru uz pretinieka serves. Ja apsveram iespēju izdarīt pārtraukumu aizstāt ar spēju izdarīt pārtraukuma punktu, tad tas ir diezgan pieņemami. Jebkurā gadījumā, kad sportists regulāri taisa breikbumbas, visticamāk, agri vai vēlu viņš veiks breiku. Un tikai nespēja kontrolēt savu servi neļauj šādam tenisistam kļūt par īstu zvaigzni.

Un tagad sniegsim labu stratēģijas piemēru. Sākumā sarindojam aktīvākos sportistus (apmeklējot daudzas sacensības), koncentrējoties uz vidējo breikbumbu skaitu spēlē pēdējo pāris gadu laikā. Sastādot, mēs uzreiz izslēdzam jaunos tenisistus, jo viņu tehniskais arsenāls ir tapšanas procesā. Tāpat neņemam vērā mačus ar acīmredzamiem favorītiem (koeficients mazāks par 1,25) un neņemam vērā sportistus, kas rangā ir zemāki par 100. vietu. Tālāk mēs izvēlamies sākuma koeficientus izvēlētajā bukmeikeru kanālā un reizinām tos ar breikpunktu skaitu katrai spēlei no vēstures. Tagad pēc vidējā punktu skaita gala vērtējumā ir iespējams noteikt sportista rentabilitātes pakāpi šai stratēģijai.

Pēc saraksta sastādīšanas vizuāli izvērtēsim konkrētā tenisista efektivitāti. Mača pirmajā setā gaidām autsaidera breiku (no apkopotā reitinga) un skatāmies, kā tiešraidē parādās palielināts koeficients uz favorīta uzvaru. Paliekvienkārši veiciet likmi. Līderi diezgan bieži atsitiena, tāpēc ilgtermiņā jūs gūsit peļņu.